BMW 2015-2019

V letech 2015 – 2019 jsme realizovali několik hezkých atypických projektů pro prezentace a eventy BMW Česká republika. Většina návrhů vzešla od našich kamarádů Olgoj Chorchoj. Jednalo se především o prezentaci nových modelů vozů BMW pro VIP návštěvníky MFF v Karlových Varech. Za zmínku stojí především 2 projekty.

Closeroom

Ve dvoraně Lázní I jsme vytvořili naprosto uzavřený prostor o objemu 500 m3 s translucentním potahem na odsazené konstrukci, aby pomocná trussová konstrukce nevrhala stíny. O prosvícení se staraly RGB WUV motorové hlavy Martin o celkovém příkonu 24 kWh. Pod podiem jsme umístili Subwoofer Meyer Sound o výkonu 8kW. Perličkou je navezení vozidel. Jediným přístupem do dvorany Lázní I jsou obyčejné dveře ( na fotografiích na ně navazuje příchodový „tunel“ ). Musela se uřezat prosklená střecha přípravny bahna, vybourat jedna příčka a vozidlo se do suterénu spustilo jeřábem. Pak průjezd 2 metry širokou chodbou a poměrně strmý nájezd na podium Closeroomu.

Wow efekt umocněný extrémním duněním Subwooferu a změna podsvícení v barvách M tuningu BMW byl opravdu nezapomenutelný.

Retro kino

Pro exteriérovou prezentaci jsme vytvořili obrovský exteriérový lightbox s 3D textem na přiznané osnově tak, aby to evokovalo staré světelné reklamy na programy kin s měnitelným textem. I my jsme měli snadno měnitelný text dle obsahu denního doprovodného programu.