Kolín nad Rýnem 2022

Na prestižním mezinárodním veletrhu Orgatec, který po čtyřech letech znovu otevřel své brány, jsme instalovali expozici pro společnost  SilentLab.

Česká firma SilentLab je předním výrobcem akustického kancelářského nábytku.

Na ploše s více než 300 m2  SilentLab na Orgatecu prezentoval nové produkty, mezi které patří wellbeigová akustická zasedací místnost MICROOFFICE® REALM. Jejím účelem je poskytnout zaměstnanci příjemné a nikým nerušené prostředí na práci i odpočinek. Řadu akustických zasedacích místností, jejíž koncept je na trhu ojedinělý, tak doplňuje produkt, který přináší zcela nový pohled na pracovní prostředí.

Návštěvníci veletrhu Orgatec měli možnost shlédnout také akustickou místnost MICROOFFICE® UNIQ. Letos již získala prestižní mezinárodní cenu IF Design Awards na nejstarší designérské soutěži, která vznikla v roce 1954. Toto celosvětové prvenství v oboru znamená pro český design velký mezinárodní úspěch.

SilentLab představil ale i další své novinky, například akustickou místnost   MICROOFFICE® s maximálním akustickým útlumem a zabudovaným zařízením k eliminaci odposlechu. Oceňuje ji především náročná klientela při důležitých jednáních, na nichž je prioritou chránit obchodní tajemství. Dále se na Orgatec bude prezentovat také MICROOFFICE® se zvýšenou mechanickou odolností při zachování špičkových funkčních parametrů. Firmy ji mohou umístit do náročnějších podmínek výrobních a logistických prostorů.