poslední aktualizace: ÚNOR 2012

O firmě

Vážení obchodní přátelé, rádi bychom se Vám v krátkosti představili a nabídli Vám pomoc při propagaci Vaší firmy, projektu nebo zboží nebo přímou spolupráci v projektech, ve kterých náš profil vhodně doplní Váš.

Věříme, že se zařadíme mezi Vaše osvědčené partnery.

Atelier design MM s.r.o. vznikl v dubnu 1999 transformací firmy Atelier design MM Petr Macek, která získala během svého několikaletého působení na našem i zahraničním trhu nejen bohaté zkušenosti, ale i dobrou pověst.

Náš současný tým tvořený profesionály - výtvarníky, kreativci, grafiky a modeláři pracuje ve vlastním studiu, jehož vybavení umožňuje pružně reagovat na široké spektrum požadavků našich zákazníků. Vlastníme dobře vybavené výrobní a skladové prostory.

Angažujeme se na poli designu (spolupráce s předními architekty a designéry - Prof. Arch. Bořek Šípek, designérská skupina Olgoj Chorchoj, Mgr. A. Ivan Dlabač, Mgr. A. Marek Vráblík a jiní) a reklamy (komplexní prezentace firem a podpora marketingu). Zabýváme se návrhy a realizacemi interiérů (obchody, kanceláře, výstavní haly, štuky v architektuře - návrhy, výroba, instalace atd.). Realizujeme výstavní expozice (návrhy a kompletní servis v tuzemsku a zahraničí). Provádíme modelářské práce (sádrové modely, výroba licích forem, příprava pro výrobu - keramika, porcelán, kovy, sklolaminát atd.). Zajímavých výsledků dosahujeme v oblasti stále více žádaného 3D modelování (počítačové vizualizace, architektura). Uspokojujeme také velký zájem o grafické práce (vizitky, plakáty, práce s fotomateriály, loga atd.) a řezanou samolepící grafiku (billboardy, tirážní panely, postery, samolepící etikety, reklamní polepy aut, výloh, vitrin atd.).

Partneři:

Adecco, Areva, Auto Škoda Mladá Boleslav, Aviva, CCS, CSC computers, Divadlo Milénium, Elmarco, FCC První stavební a projekční, Garp, Gewiss, GE Capital Bank, Globus, HVB Bank, Karlovarská Becherovka, Linde - Liftec Global, M-ocean, Marc BBDO, Ministerstvo zahraničních věcí ČR, Ministerstvo obrany ČR, Modernista, Open idea, Pramen Maso Praha, Pražský hrad, Preciosa, Ratiopharm, Servier, Sklárny Kavalier, Steltman Galleries, Stilking film, Studio Šípek, Tesco, Velvyslanectví USA v ČR a jiní.

rebertorichi ©